Halatlı Paslanmaz Korkuluk

Halatlı Korkuluk

Halatlı Korkuluk firması olan Karalar Paslanmaz olarak uzman teknik personel, geniş metal lazer kesim makina parkuru ve güler yüzlü sevkiyat ekibi ile sizlere en iyi halatlı korkuluk metal lazer kesim hizmetleri sunmaktayız.

Halatlı korkuluklar, lama ve borular ile halatın bir arada kullanılmasıyla oluşturulur. Park, bahçe ve ev vb. yerlerde balkon, Fransız balkon, merdiven, deniz kenarı gibi alanlarda çok sık kullanılmaktadır. Görüş alanını kapatmaması, sağlamlığı, modern ve şık görüntüsü pek çok alanda tercih sebebi olmaktadır. Halatlı korkuluklar oldukça sağlamdır ve son derece güvenliklidir. Lama, boru ve halat ile güvenliği en üst seviyede tutmaktadır. Çoğunlukla dış mekanlarda karşımıza çıksa da yapısıyla iç mekanlara da şık ve ferah bir hava katmaktadır. Bu nedenle iç mekanlarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Yapısıyla korkuluk görevinin yanında mekana güzel bir ambiyans katmaktadır. Firmamız Karalar Paslanmaz’ da üretilen halatlı korkuluklar paslanmaz malzemeden üretilmektedir. İç ve dış mekanlarda uzun yıllar paslanmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir. Firmamız halatlı korkuluk üretimini İstanbul’ da gerçekleştirmekte olup, Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir.

Halatlı Korkuluk Modelleri

Halatlı korkuluk modelleri günümüzde modern mimaride çok fazla kullanılmaktadır. Firmamız Karalar Paslanmaz’ da kullanılan halatlar çelikten üretilmektedir. Halat kalınlıkları 3 mm ile 20 mm arasında değişmektedir. Halatlı korkuluk modelleri şık ve estetik bir görüntü sunmaktadır. Birçok modelli vardır. Statik boyalı çelik dikmeler, çelik üzeri ahşap giydirilmiş dikmeler, lama ve kutu profiller ile kombinlenerek muhteşem dizaynlar yapılabilmektedir. Paslanmaz çelik Halatları sadece yatayda değil yerden tavana özel üretim paslanmaz gergi aksesuarları kullanılarak ta yapılabilmektedir.

Halatlı Korkuluk Fiyatları

Paslanmaz halatlı korkuluk fiyatları oluşturulacak modele ve uygulanacak alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Bu nedenle halatlı korkuluk fiyatları için net bir şey söylemek mümkün değildir. Firmamız Karalar Paslanmaz, en uygun fiyat politikasıyla fiyatlandırma yapmaktadır. İhtiyacınıza göre modelleri uygun fiyat politikasıyla oluşturup size çözüm ortağı olmaktayız. Paslanmaz halatlı korkuluk ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için İstanbul paslanmaz korkuluk firması Karalar Paslanmaz ile iletişime geçebilirsiniz.