Paslanmaz Korkuluklar

Paslanmaz Korkuluk

Paslanmaz Korkuluk imalat firması olan MYK Lazer olarak uzman teknik personel, geniş metal lazer kesim makina parkuru ve güler yüzlü sevkiyat ekibi ile sizlere en iyi paslamaz korkuluk metal lazer kesim hizmetleri sunmaktayız.

Paslanmaz korkuluk, iç ve dış mekanlarda kullanılabilen, balkon, ev, merdiven, bahçe… gibi çeşitli mekanlar için özel olarak tasarlanan korkuluk türüdür. Paslanmaz metal malzemeden üretilmektedir. Oldukça dayanıklıdır ve çok uzun yıllar paslanmadan, lekelenmeden kullanılabilmektedir. Bu nedenle korkuluk alırken genellikle paslanmaz özellikte olması tercih sebebidir. Karalar Paslanmaz, paslanmaz korkuluk imalatı ve satışı yapan bir paslanmaz korkuluk firmasıdır. Firmamızda üretilen her korkuluk türü paslanmaz malzemeden üretilmektedir. Üretimini yaptığımız paslanmaz korkuluklar farklı şekilde imal edilmektedir. Bu nedenle her korkuluk siparişi için üretim ve montaj süreleri farklıdır. Firmamız paslanmaz korkuluk üretimini İstanbul’da gerçekleştirmekte olup Türkiye’nin tüm bölgelerine montaj hizmeti vermektedir.

Paslanmaz Korkuluk Modelleri

Paslanmaz korkuluk modelleri firmamızca; meş korkuluk, parapet üstü korkuluk, lazer kesim korkuluk, cam korkuluk ve halatlı korkuluk gibi çeşitli şekillerde üretilmektedir. Balkon korkuluğu, merdiven korkuluğu, bahçe korkuluğu, yangın merdiveni korkuluğu, engelli rampası korkuluğu gibi farklı alanlarda kullanılmaktadır. Her mimariye uyabilen paslanmaz korkuluk modellerimiz ev, işyeri, villa, ofis, otel, restoran vb. her alanda kullanılmaktadır. Uzun yıllar kullanıma uygun paslanmaz korkuluk modelleri, korkuluk görevinin yanı sıra kullanıldığı mekana şıklık katacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu nedenle çeşitli tasarımlar paslanmaz korkuluk imalatında bir arada kullanılmaktadır. Çünkü kullanılan her mekanın yansıttığı enerji farklıdır ve bu enerjiye uygun bir model seçimi şarttır. Örneğin; paslanmaz meş korkuluklar genellikle deniz kenarı, bahçe kenarı ya da futbol sahası kenarı için kullanılırken, paslanmaz lazer kesim korkuluklar balkon veya merdiven gibi alanlarda sıkça kullanılmaktadır. Burada önemli olan tercih edilen modelin mekana uyumudur.

Paslanmaz Korkulukların Fiyatları

Paslanmaz korkuluk fiyatları, yukarıda bahsettiğimiz modellere, her model için tercih edilecek tasarıma ve kullanılacak alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Karalar Paslanmaz; balkon, merdiven gibi her alan için özel olarak hazırlanan paslanmaz korkulukları yine her mimariye özel, çeşitli modellerde üretmektedir.