Karalar Paslanmaz

Karalar Paslanmaz 2003 yılında paslanmaz merdiven korkuluk aksesuarları üretimi yapmak üzere Turgut Kara tarafından kurulmuştur. Paslanmaz çelik sektöründe mevcut altyapısını oluşturan firmamız, işinde zirveye ulaşarak büyümeye gitmiştir. Lazer kesim korkuluk, halatlı korkuluk, cam vazo korkuluklar, camlı korkuluk, paslanmaz metal korkuluk, bina dış cephe korkulukları, boyalı halatlı korkuluk, bükümlü camlı korkuluklar, duvar korkuluğu, engelli korkuluğu, havuz korkuluğu, lamalı korkuluk, parapet üstü korkuluk, paslanmaz meş korkuluk, pleksi korkuluk, asansör sac kaplama, bahçe kapıları, bayrak direği, cami oturakları, küre top, metal merdivenler, çiçeklik, dikmeler, mağaza standları saçak, spider cephe… gibi paslanmaz çelik sektöründe istenen tüm özel imalatlar firmamızın uzmanlık alanı olmuştur. Proje, imalat ve montaj uygulamalarıyla da yolumuza kesintisiz olarak devam etmekteyiz. İstanbul’ da yer alan firmamız, tüm Türkiye’ye üretim ve montaj hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz

Paslanmaz çelik sektöründe yetkin personel ile kaliteli hizmet sunan öncü kuruluş olmak.

Misyonumuz

Paslanmaz çelik dekorasyon alanında, tecrübesi, eğitimi ve teknolojisi ile Türkiye’ den dünyaya estetik, ekonomik, hızlı ve güveli hizmet sunmaktır.

Kalite politikamız

Hizmete kaliteyi ilkesel değer olarak kabul ederek hizmetlerimizin gelişimini, çeşitliliğini ve sürekliliğini sağlamaktayız. Personelimiz ile teknolojideki gelişmeleri takip edip, yenilikle birlikte sürekliliği sağlamaktayız. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak yeterliliğe ulaştırmakta, kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirerek kuruluşumuzu geleceğe taşımaktayız. Paslanmaz Korkuluk, Lazer Kesim Korkuluk, Halatlı Korkuluk, Cam Korkuluk, Paslanmaz Saçak, Cam Saçak, Halatlı Cam Korkuluk, Bahçe Korkuluk İçin bizi arayınız.