Paslanmaz Saçaklar

Paslanmaz Saçak

Paslanmaz Saçak firması olan MYK Lazer olarak uzman teknik personel, geniş metal lazer kesim makina parkuru ve güler yüzlü sevkiyat ekibi ile sizlere en iyi Paslanmaz Saçak kesim hizmetleri sunmaktayız.

Paslanmaz saçak; bina önlerine, araba park yerlerine ya da otobüs duraklarına konulan yağmur, kar ya da yukarıdan gelebilecek herhangi bir materyale karşı koruyan bir sistemdir.  Cam tutucular, çelik taşıyıcılar, kanopiler ve cam kullanılarak oluşturulurlar. Genel olarak çok fazla sıvıya maruz kaldıkları için paslanmaz malzemeden üretilmesi ve paslanmaz montaj malzemeleri ile montajının yapılması önemlidir. Ayrıca pek tabii temperli kırılmaz bir cam kullanılması gerekir. Firmamız Karalar Paslanmaz tarafından üretimi yapılan paslanmaz saçaklar/ cam saçaklar paslanmaz malzemeden üretilmekte olup montajı için kullandığımız tüm malzemeler de paslanmaz özelliktedir. Ürettiğimiz cam saçaklar uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.  İstanbul’ da üretimini yaptığımız paslanmaz saçak sistemi satışı ve montajı hizmetini tüm Türkiye’ye vermekteyiz.

Paslanmaz Cam Saçak Modelleri

Paslanmaz cam saçaklar pek çok farklı model ile karşımıza çıkmaktadır. Elbette bu modeller projenin büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir. Her bina, yapı, ya da ihtiyaca göre özel olarak paslanmaz saçaklar, firmamızda da çeşitli modellerde üretilmektedir. Burada model oluşturulurken kullanılacak alanın büyüklüğü ve mimari yapı dikkate alınır. Bu nedenle sitemizde sergilediğimiz ürünleri baz alarak modeller hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Paslanmaz Saçak Fiyatları

Paslanmaz saçak fiyatları daha önce bahsettiğimiz gibi tasarlanan modele ve kullanılan malzemenin maliyetine göre değişmektedir. Bu nedenle paslanmaz saçak fiyatları hakkında net bir şey söylemek mümkün değildir. Ancak firmamızın uygun fiyat politikasıyla mümkün olan en iyi fiyatı vermeye çalıştığını bilmenizi isteriz. Projenize özel paslanmaz saçak fiyatları ile ilgili bilgi almak veya sipariş vermek için firmamız Karalar Paslanmaz ile iletişime geçebilirsiniz.