Parapet Üstü Paslanmaz Korkuluk

Parapet Üstü Korkuluk

Parapet üstü korkuluk, balkon, bahçe, teras, merdiven gibi yerlerde duvar üzerine montajı yapılan korkuluklardır. Düşmelerin engellenmesi ve kolayca tutunmanın sağlanması amacıyla kullanılır.. Parapet üstü korkuluk üretimi yapan firmamız Karalar Paslanmaz imalatını İstanbul’ da gerçekleştirmekte olup Türkiye’ nin her bölgesine hizmet vermektedir. Üretimden montaja kadar her aşamada profesyonel bir ekip çalışmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşanmaması adına her aşama üzerinde titizlikle çalışılmaktadır.

Parapet Üstü Korkuluk Modelleri

Parapet üstü korkuluklar duvar üzerine inşa edilir. Dolayısıyla duvarda istenilen korkuluk yüksekliğine uygun bir model oluşturulur. Genellikle tutunmayı kolaylaştıracak kalınlıktaki borulardan oluşan parapet üstü korkuluk modelleri, son derece dayanıklı, paslanmaz malzemeden üretilir. Parapet üstü korkuluk modelleri, standart korkuluk, profil korkuluk ve lamalı korkuluk olarak çeşitlendirilebilir. Genelde tek ara hat veya 2 ara hat kullanılarak üretilir. Ancak hiç ara hat kullanılmadan da uygulama yapılabilir.

Parapet Üstü Korkuluk Fiyatları

Parapet üstü korkuluk fiyatları; kullanılan malzemenin özelliklerine, korkuluğun modeline, montaj yapılacak yere ve miktarına göre belirlenir. Bu özellikler kullanılan profil veya borunun çapı, et kalınlığı ve uzunluğudur. Bunlar montaj yapılacak yerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Her ürün çeşidinde olduğu gibi bu modellerde de sabit bir fiyattan söz etmek mümkün değildir. Parapet üstü korkuluk fiyatları konusunda almak ve sipariş vermek için sitemizde bulunan iletişim adreslerinden Karalar Paslanmaz ile iletişime geçebilirsiniz.