Paslanmaz Meş Korkuluk

Meş (Mesh) Korkuluk

Meş (Mesh) Korkuluk imalatı firması olan Karalar Paslanmaz olarak uzman teknik personel, geniş metal lazer kesim makina parkuru ve güler yüzlü sevkiyat ekibi ile sizlere en iyi Meş (Mesh) Korkluluk metal lazer kesim hizmetleri sunmaktayız.

Meş korkuluklar paslanmaz çelikten üretilen örme korkuluk sistemidir. Yürüme yolları, binaların iç mekan uygulamaları, halı saha kenarları, bahçe kenarları, deniz kenarları gibi yerlerde sıkça tercih edilmektedir. Manzarayı kapatmayışı, yoğun güvenlikli oluşu ve uygun fiyatı meş korkuluk kullanımını artırmıştır. Uygulama yerinden sökülüp takılabilme özelliği sebebiyle bakım onarım yapılmasına imkân tanımaktadır. Paslanmaz çeliğin korozyon direncinin ve temiz görünümünün yanı sıra, paslanmaz çelik kaynaklı tel örgü seçmenin bir başka yararı, tellerin her kavşakta fiziksel olarak kaynaklanması nedeniyle, telin sağlam ve sert kalacağıdır. Uygulaması ve montajı da oldukça kolaydır. Firmamız Karalar Paslanmaz, paslanmaz meş (mesh) korkuluk üretimi ve montajı yapmaktadır. İstanbul’da üretimini yaptığımız meş (mesh) korkulukların satışını tüm Türkiye’ye yapmaktayız.

Meş Korkuluk Modelleri

Meş korkuluk için kullanılan tel örgü, dokuma bir örgü ile imal edilir ve yıpranmadan, dikdörtgen, kare veya disk gibi daha küçük boyutlarda kesilebilmektedir. Paslanmaz özellikte çelik örgü ise istenilen her renge kolayca boyanabilmektedir. Çelik örgü halat kullanılarak üretilen dekoratif bir görüntüye sahiptir. Meş korkuluk modelleri için “çok çeşitlidir” diyemeyiz. Ancak meş korkuluk modelleri her ortama uyum sağlayabilmektedir.

Meş Korkuluk Fiyatları

Paslanmaz mesh korkuluk fiyatları; tel kalınlığına, modele, örgü modeline, kullanım alanına ve miktarına göre değişmektedir. Karalar Paslanmaz olarak en uygun fiyat politikasıyla fiyatlandırma yaptığımızı bilmenizi isteriz. Meş korkuluk fiyatları hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.